E sheltie

 

Očekávaná štěňátka/ Expected puppies

červenec 2017/July 2017

colour: tricolour, blue-merle

Inbreeding: 4.generation 0,0%

 

Předci/Ancestors

 

Casheldor Kingfisher at Morestyle                                                           Blenmerrow Borodin

                 

 

La-Min- So´s Blue Silver Otto

 

Bertik je náhrada za neúspěšné krytí Linusem (Shelteam Linus On The Line), které proběhlo v srpnu 2016. Bertika jsem měla možnost poznat osobně, je to mladý, krásný a povahově velice milý pes se skvělým zdravotním profilem. Přes svůj mladý věk stihl již získat titul Juniorchampion Polska. Jeho otec Casheldor Kingfisher at Morestyle byl importován z Velké Británie do Francie. Matka Rose byla importována z norské CHS Turmaja´s do Polska. Z tohoto spojení očekáváme štěňátka perfektního exteriéru a výborných povah. Štěňátka budou očkovaná, odčervená, čipovaná, klinicky vyšetřena na sledované oční vady a geneticky na CEA a MDR1. Pouze zájemcům o výstavy a chov.

Štěňátkům poskytujeme tu nejlepší péči, socializaci a takovou dávku lásky, co dokážeme. Od majitelů očekáváme to samé - maximum péče a pochopení pro svého nového čtyřnohého kamaráda, skvělé zázemí a dostatek času na svého nového společníka. V případě zájmu o štěňátko z naší CHS, doporučujeme přečíst si sekci Štěňátko od nás  V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

We give puppies the best care, socialization and a dose of love, what we can do. From the owners expect the same - maximum care and understanding for their new four-legged friend, great facilities and plenty of time to their new companion. If you are interested in puppy from our kennel, please read the section Puppy from us.                                                                   

                                                    

 

TOPlist
aktualizováno: 13.06.2017 13:15:29